WJ10050-200
5S-WJ10050-200
WJ10050-200
FERRITE SHEET 100X50X0.12MM
Series:Flexible Ferrite Sheet
Shape:Rectangular
Length:3.937 (100.00mm)
Width:1.969 (50.00mm)
Thickness - Overall:0.005 (0.12mm)