WJ10050-100
5S-WJ10050-100
WJ10050-100
FERRITE SHEET 100X50X0.155MM
Product Description
Packaging:-
Series:Flexible Ferrite Sheet
Shape:Rectangular
Length:3.937 (100.00mm)
Width:1.969 (50.00mm)
Thickness - Overall:0.006 (0.16mm)