RFI and EMI - Shielding and Absorbing MaterialsTDK Corporation IFL16-030NB300X200
IFL16-030NB300X200
5S-IFL16-030NB300X200
IFL16-030NB300X200
RF ABSORBING SHEET
| Shape: | Rectangular |
| Length: | 11.811 (300.00mm) |
| Width: | 7.874 (200.00mm) |
| Thickness - Overall: | 0.001 (0.03mm) |