IFL12-050NB1HRX300
5S-IFL12-050NB1HRX300
IFL12-050NB1HRX300
RF ABSORBING SHEET IFL FLEXIELD
Product Description
Packaging:IFL
Series:Shielding Sheet
Shape:Rectangular
Length:11.811 (300.00mm)
Width:3.937 (100.00mm)
Thickness - Overall:0.002 (0.05mm)