RFI and EMI - Shielding and Absorbing MaterialsTDK Corporation IFL10M-025NB300X200
IFL10M-025NB300X200
5S-IFL10M-025NB300X200
IFL10M-025NB300X200
RF ABSORBING SHEET IFL FLEXIELD
Product Description
| Packaging: | IFL |
| Series: | Shielding Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Length: | 11.811 (300.00mm) |
| Width: | 7.874 (200.00mm) |
| Thickness - Overall: | 0.001 (0.03mm) |