IFL04AR 300X200XP1
5S-IFL04AR 300X200XP1
IFL04AR 300X200XP1
SHEET FERRITE 200X300MM
Product Description
Packaging:IFL
Series:Shielding Sheet
Shape:Rectangular
Length:11.811 (300.00mm)
Width:7.874 (200.00mm)
Thickness - Overall:0.004 (0.10mm)