RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materialst-Global Technology FAM5-297-210-0.5-1A
FAM5-297-210-0.5-1A
5S-FAM5-297-210-0.5-1A
FAM5-297-210-0.5-1A
SHEET FAM5 210X297MM
Product Description
| Packaging: | FAM5 |
| Series: | Absorbing Sheet |
| Shape: | Square |
| Length: | 11.693 (297.00mm) |
| Width: | 8.268 (210.00mm) |
| Thickness - Overall: | 0.020 (0.50mm) |