RFI and EMI - Shielding and Absorbing MaterialsLaird Technologies EMI CF720KA01006096
CF720KA01006096
5S-CF720KA01006096
CF720KA01006096
GK NICU CF KC V0
Product Description
| Packaging: | EcoFoam? |
| Series: | Conductive Foam Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Length: | 24.000 (609.60mm) |
| Width: | 0.393 (10.00mm) |
| Thickness - Overall: | 0.080 (2.00mm) |