RFI and EMI - Shielding and Absorbing MaterialsLaird Technologies EMI CF715AB03817112
CF715AB03817112
5S-CF715AB03817112
CF715AB03817112
GK NICU CF PROF V0
Product Description
| Packaging: | EcoFoam? |
| Series: | Conductive Foam Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Length: | 28.000 (711.20mm) |
| Width: | 1.500 (38.10mm) |
| Thickness - Overall: | 0.059 (1.50mm) |