AB5020HF-210X297
5S-AB5020HF-210X297
AB5020HF-210X297
EMI ABSORBER .2MM 210MMX297MM
Product Description
| Packaging: | AB-5000 |
| Series: | Absorbing Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Length: | 11.693 (297.00mm) |
| Width: | 8.268 (210.00mm) |
| Thickness - Overall: | 0.008 (0.20mm) |