AB5010HF-210X15
5S-AB5010HF-210X15
AB5010HF-210X15
EMI ABSORBER .1MM 210MM X 15M
Product Description
Packaging:AB5010HF
Series:Absorbing Sheet
Shape:Rectangular
Length:49.210' (15.00m)
Width:8.268 (210.00mm)
Thickness - Overall:0.004 (0.10mm)