RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 67BCG2003201508R00
67BCG2003201508R00
5S-67BCG2003201508R00
67BCG2003201508R00
SP
Product Description
| Packaging: | 0 |
| Type: | 0 |
| Shape: | 4000 |
| Width: | - |
| Length: | Active |
| Height: | - |
| Material: | - |
| Plating: | 0.078 (2.00mm) |
| Plating - Thickness: | 0.126 (3.20mm) |
| Attachment Method: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | -,-,-,- |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)