RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 67B3G25048100R00
67B3G25048100R00
5S-67B3G25048100R00
67B3G25048100R00
SP
Product Description
| Packaging: | 0 |
| Type: | * |
| Shape: | Active |
| Width: | - |
| Length: | - |
| Height: | - |
| Material: | - |
| Plating: | - |
| Plating - Thickness: | - |
| Attachment Method: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | -,-,, |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)