RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4741AB51K02400
4741AB51K02400
5S-4741AB51K02400
4741AB51K02400
GK NICU NRS PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.256 (6.50mm) |
| Length: | 24.000 (609.60mm) |
| Height: | 0.157 (4.00mm) |