RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4630PA51G01800
4630PA51G01800
5S-4630PA51G01800
4630PA51G01800
GK
Product Description
| Packaging: | 0 |
| Type: | 4.30887 |
| Shape: | 0 |
| Width: | 71 |
| Length: | - |
| Height: | Active |
| Material: | Fabric Over Foam |
| Plating: | Bell |
| Plating - Thickness: | 0.181 (4.60mm) |
| Attachment Method: | 18.000 (457.20mm) |
| Operating Temperature: | 0.071 (1.80mm) |