RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4609PA51H02270
4609PA51H02270
5S-4609PA51H02270
4609PA51H02270
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.402 (10.20mm) |
| Length: | 22.700 (576.58mm) |
| Height: | 0.181 (4.60mm) |