RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4609PA51H00818
4609PA51H00818
5S-4609PA51H00818
4609PA51H00818
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.402 (10.20mm) |
| Length: | 8.180 (207.77mm) |
| Height: | 0.181 (4.60mm) |