RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4609PA51G00110
4609PA51G00110
5S-4609PA51G00110
4609PA51G00110
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.402 (10.20mm) |
| Length: | 1.100 (27.94mm) |
| Height: | 0.181 (4.60mm) |