RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4607EA51H01363
4607EA51H01363
5S-4607EA51H01363
4607EA51H01363
IO NICU PTAFG PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.480 (12.20mm) |
| Length: | 13.630 (346.20mm) |
| Height: | 0.201 (5.10mm) |