4607AE51H00810
5S-4607AE51H00810
4607AE51H00810
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Product Description
Packaging:-
Type:Fabric Over Foam
Shape:D-Shape
Width:0.480 (12.20mm)
Length:8.100 (205.74mm)
Height:0.201 (5.10mm)