RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4387AB51K00200
4387AB51K00200
5S-4387AB51K00200
4387AB51K00200
GK NICU NRS PU V0 BELL
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Bell |
| Width: | 0.673 (17.10mm) |
| Length: | 2.000 (50.80mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |