RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4375AE51H01710
4375AE51H01710
5S-4375AE51H01710
4375AE51H01710
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 17.100 (434.34mm) |
| Height: | 0.094 (2.40mm) |