RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4375AE51G01800
4375AE51G01800
5S-4375AE51G01800
4375AE51G01800
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 18.000 (457.20mm) |
| Height: | 0.094 (2.40mm) |