RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4357PA51H01200
4357PA51H01200
5S-4357PA51H01200
4357PA51H01200
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.394 (10.00mm) |
| Length: | 12.000 (304.80mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |