RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4286PA51H02300
4286PA51H02300
5S-4286PA51H02300
4286PA51H02300
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.394 (10.00mm) |
| Length: | 23.000 (584.20mm) |
| Height: | 0.118 (3.00mm) |