RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4283PA51G02400
4283PA51G02400
5S-4283PA51G02400
4283PA51G02400
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.157 (4.00mm) |
| Length: | 24.000 (609.60mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |