RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4245PA51H00100
4245PA51H00100
5S-4245PA51H00100
4245PA51H00100
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.118 (3.00mm) |
| Length: | 1.000 (25.40mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |