RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4245AB51K01100
4245AB51K01100
5S-4245AB51K01100
4245AB51K01100
GK NICU NRS PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.118 (3.00mm) |
| Length: | 11.000 (279.40mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |