RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4220EP51G00400
4220EP51G00400
5S-4220EP51G00400
4220EP51G00400
IO NICU NRSG PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 4.000 (101.60mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |