RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4220BJ51G00292
4220BJ51G00292
5S-4220BJ51G00292
4220BJ51G00292
GK NICU NRSG PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 2.920 (74.17mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |