RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4220AB51K02400
4220AB51K02400
5S-4220AB51K02400
4220AB51K02400
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 24.000 (609.60mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |