RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4220AB51K00960
4220AB51K00960
5S-4220AB51K00960
4220AB51K00960
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 9.600 (243.84mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |