RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4220AB51K00615
4220AB51K00615
5S-4220AB51K00615
4220AB51K00615
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 6.150 (156.21mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |