RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4220AB51K00472
4220AB51K00472
5S-4220AB51K00472
4220AB51K00472
GK NICU NRS PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 4.720 (119.89mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |