RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4220AB51G02700
4220AB51G02700
5S-4220AB51G02700
4220AB51G02700
GK NICU NRSG PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 27.000 (685.80mm) |
| Height: | 0.039 (1.00mm) |