RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4216PA51G01800
4216PA51G01800
5S-4216PA51G01800
4216PA51G01800
RECTANGLE
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.394 (10.00mm) |
| Length: | 18.000 (457.20mm) |
| Height: | 0.315 (8.00mm) |