RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4200AB51K00320
4200AB51K00320
5S-4200AB51K00320
4200AB51K00320
GK NICU NRS PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.827 (21.00mm) |
| Length: | 3.200 (81.28mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |