RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4186PA51H01585
4186PA51H01585
5S-4186PA51H01585
4186PA51H01585
GK NICU PTAFG PU V0 REC
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 15.850 (402.59mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |