RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4186PA51H00100
4186PA51H00100
5S-4186PA51H00100
4186PA51H00100
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 1.000 (25.40mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |