RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4186AB51K01800
4186AB51K01800
5S-4186AB51K01800
4186AB51K01800
GK NICU NRS PU V0 REC
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 18.000 (457.20mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |