4186AB51K01034
5S-4186AB51K01034
4186AB51K01034
GK NICU NRS PU V0 REC
Product Description
Packaging:-
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Width:0.201 (5.10mm)
Length:10.340 (262.64mm)
Height:0.079 (2.00mm)