RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4181AB51K00665
4181AB51K00665
5S-4181AB51K00665
4181AB51K00665
GK NICU NRS PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.394 (10.00mm) |
| Length: | 0.262 (6.65mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |