RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4096PA51H01200
4096PA51H01200
5S-4096PA51H01200
4096PA51H01200
GK NICU PTAFG PU V0 REC
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.276 (7.00mm) |
| Length: | 12.000 (304.80mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |