RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4094PA51H01200
4094PA51H01200
5S-4094PA51H01200
4094PA51H01200
GK NICU PTAFG PU V0 REC
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.161 (4.10mm) |
| Length: | 12.000 (304.80mm) |
| Height: | 0.079 (2.00mm) |