RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4078AB51H00300
4078AB51H00300
5S-4078AB51H00300
4078AB51H00300
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | D-Shape |
| Width: | 0.358 (9.10mm) |
| Length: | 3.000 (76.20mm) |
| Height: | 0.118 (3.00mm) |