4056PA51H01200
5S-4056PA51H01200
4056PA51H01200
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Shape:Rectangle
Width:0.201 (5.10mm)
Length:12.000 (304.80mm)
Height:0.059 (1.50mm)