4056AB51S00100
5S-4056AB51S00100
4056AB51S00100
GK SNCU NRS PU V0 REC
Product Description
Packaging:-
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Width:0.201 (5.10mm)
Length:1.000 (25.40mm)
Height:0.059 (1.50mm)