RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4056AB51K00900
4056AB51K00900
5S-4056AB51K00900
4056AB51K00900
GK NICU NRS PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 9.000 (228.60mm) |
| Height: | 0.059 (1.50mm) |