RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4056AB51K00360
4056AB51K00360
5S-4056AB51K00360
4056AB51K00360
GK NICU NRS PU V0 REC
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.201 (5.10mm) |
| Length: | 3.600 (91.44mm) |
| Height: | 0.059 (1.50mm) |