4055PA51H01800
5S-4055PA51H01800
4055PA51H01800
GASKT FABRIC/FOAM 8X457.2MM RECT
Product Description
Packaging:-
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Width:0.315 (8.00mm)
Length:18.000 (457.20mm)
Height:0.157 (4.00mm)